DARMOWE KONKURSY INTERNETOWE

Tylko jeden formularzSuper konkursy internetowe!!!
 
Zapraszamy do brania udziału w grach jakich jeszcze nie było. Każdy kto weźmie udział w naszych konkursach ma szansę wygrać cenne nagrody. Być może tylko jeden sms za 1,22 zł dzieli Cię od wygrania miliona złotych. Ilość nagród w naszych konkursach jest nieograniczona i w każdej chwili możesz sprawdzić czy zostałeś zwycięzcą danego konkursu. Wśród drogocennych nagród znajdują się także mieszkania oraz samochody. Przez cały okres trwania konkursu można wysyłać sms, aby wygrywać. W tego typu konkursach można nawet zwyciężać kilkakrotnie i jeśli dopisze szczęście można stać się milionerem wygrywającym milion za milionem.
 
W naszej ofercie znajdują się również szybkie konkursy, gdzie także decyduje kolejność zgłoszeń jednak zwycięstwa zdarzają się w nich o wiele częściej. Sto złotych lub nowoczesnego ipoda może wygrać nawet już co 500 sms, tak więc każdego dnia tego typu nagród może być przyznanych kilkadziesiąt lub nawet kilkaset. Nie zwlekaj bo być może Twój sms będzie tym, który trafi w określoną kolejność. Nie przekonasz się o tym dopóki nie spróbujesz.

Do wygrania nagrody takie jak:
 
Mieszkanie, samochód, wycieczka, aparat fotograficzny cyfrowy, telefon komórkowy, auto bmw, pieniądze, kasę, komputer, laptop, doładowania.

Polecamy konkursy
Super kosmetyki do wygrania


Dołącz do nas na Facebook

Wkrótce kolejne Super Konkursy

Nie pamiętam hasła | Konto? Zarejestruj się!


RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki